لوگو آرسین دکور

 

 

درباره ما

مجموعه آرسین دکور با رویکرد تحول در صحنه دکوراسیون ، تبلیغات و افزایش تاثیر گذاری بر مشتریان در سال ۱۳۹۱ ایجاد شد و پس از کسب توانمندی‌های فنی لازم در شکل دهی، برش و ایجاد مدل‌ها و اشکال سه بعدی ساخته شده از فوم،فایبرگلاس و …، با ارائه طرح هایی خلاقانه سعی در کمک به مشاغل در ارتباط با مشتریان و رسیدن به اهداف خود دارد.

 

sign

ویژگی های خدمات آرسین دکور

ساخت سریع، با دقت و همراه با فناوری روز دنیا

گروه صنعتی آرسین دکور این امکان را برای شما آماده نموده است که به کمک تکنولوژی بومی روز دنیا در کمترین زمان ممکن و با دقت بسیار بالا پروژه‌های خود را انجام دهید.

نصب سریع و آسان

گروه صنعتی آرسین دکور با بکارگیری از متریال فوق سبک و مستحکم این امکان را برای شما آماده نموده است که به راحتی و در کمترین زمان ممکن پروژه‌های خود را انجام دهید.

صرفه‌جویی در هزینه

گروه صنعتی آرسین دکور با ارائه متریال‌های بسیار متنوع این امکان را برای شما آماده نموده است که با توجه به توان مالی خود نحوه اجرای پروژه را انتخاب نمایید.

ساخت احجام پیچیده، بزرگ و بسیار بزرگ

گروه صنعتی آرسین دکور این امکان را برای شما آماده نموده است که احجام پیچیده و بسیار بزرگی که انجام آنها توسط کار دست انسان دشوار می‌باشد به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

بدون محدودیت جغرافیایی

گروه صنعتی آرسین دکور خدمات خود را بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی برای شما انجام می‌دهد.

ساخت احجام بزرگ و بسیار بزرگ

گروه صنعتی آرسین دکور این امکان را برای شما آماده نموده است که احجام چند متری حتی چند ده متری را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

با ما همراه باشید

حامد جعفری
حامد جعفری
مدیر کارگاه
آرسین دکور
حسین حسینی
حسین حسینی
کارشناس فروش
آرسین دکور
مهندس محمد ابوالحسنی
مهندس محمد ابوالحسنی
مدیر فروش
آرسین دکور