ماکت تبلیغاتی رول آهن

ماکت رول آهن در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان چهار روز کاری انجام شده است. ابعاد این ماکت در حدود یک متر می باشد. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. فایبرگلاس در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و همچنین بسیار وزن کمی را در نهایت ارائه می دهد چیزی در حدود ده کیلوگرم. رنگ به کار گرفته شده در این ماکت مناسب برای محیط های داخلی می باشد. 

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

 

ماکت رول آهن – ماکت سازی تبلیغاتی – ماکت سازی صنعتی – خدمات فایبرگلاس – ساخت قطعات صنعتی با فایبرگلاس – ماکتسازی با فوم فشرده – سازنده ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی – ساخت ماکت رول آهن با فوم – آموزش خدمات فایبرگلاس – آموزش ماکت سازی تبلیغاتی در ایران – آموزش ماکت سازی صنعتی در تهران – آموزش ساخت قطعات صنعتی با فایبرگلاس – آموزش ساخت ماکت رول آهن – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی سه بعدی – ماکتسازی حرفه ای – شرکت ماکتسازی حرفه ای – فوم ماکت سازی صنعتی – ارایه خدمات فایبرگلاس – آموزش ماکتسازی حرفه ای – شرکت ماکت سازی تبلیغاتی – هزینه ماکتسازی با فوم – ماکتسازی حرفه ای و سریع – شرکت ساخت قطعات صنعتی با فایبرگلاس – شرکت خدمات فایبرگلاس – طراحی و ساخت ماکت رول آهن – شرکت ماکتسازی – شرکت ماکتسازی در تهران – شرکت ماکتسازی با فوم – خدمات ماکت سازی تبلیغاتی – خدمات ماکت سازی صنعتی در ایران – شرکت ماکتسازی حجیم – شرکت ماکتسازی سه بعدی – ماکتسازی با فوم دانسیته بالا – ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی –  فروش انواع ماکت رول آهن – خدمات فایبرگلاس – طراحی و ساخت قطعات صنعتی با فایبرگلاس – ماکت سازی صنعتی –  خدمات و آموزش ماکت سازی تبلیغاتی – شرکت آرسین دکور