دکوراسیون غرفه نمایشگاهی لیکا

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی لیکا در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۲ روز انجام شده است. در این غرفه با استفاده از فوم با دانسیته بالا لوگو و نوشته های تبلیغاتی شرکت Leca اجرا شده است. ابعاد هر یک از این لوگوها در حدود ۹۰ سانتی متر می باشد. در کنار استفاده از فوم فشرده در حدود ۲۰ متر استیکر نیز در این پروژه نصب و اجرا شده است. نوعی استیکر خاص(شبیه سمبلاس کردن شیشه) با عرض ۱۲۰ سانتی متر در شیشه های اتاق جلسات غرفه نیز استفاده شده است. این نوع استیکر به مراتب ارزانتر و سرعت اجرای بالاتری در مقابل سمبلاس دارد.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

شما می توانید از اینجا قیمت فوم دانسیته بالا و قیمت برش استیکر را مطلع شوید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی لیکا – غرفه سازی نمایشگاهی – طراحی و دیزاین دکوراسیون غرفه نمایشگاهی لیکا – طراحی، ساخت و دکوراسیون غرفه نمایشگاهی لیکا – دکورغرفه نمایشگاهی لیکا واقع در نمایشگاه صنایع ساختمانی – برش فوم دانسیته بالا – قیمت برش فوم دانسیته بالا – هزینه برش فوم دانسیته بالا – سفارش برش فوم دانسیته بالا – برش فوم دانسیته بالا در تهران – برش فوم دانسیته بالا در ایران – قیمت برش استیکر – هزینه برش استیکر – برش استیکر نمایشگاه بین المللی تهران – برش استیکر در تهران – غرفه سازی نمایشگاهی در تهران – برش استیکر و برچسب – دستگاه برش و چاپ استیکر – برش شبرنگ – غرفه سازی نمایشگاهی – هزینه برش شبرنگ – قیمت برش شبرنگ – برش شبرنگ در تهران – برش شبرنگ در نمایشگاه بین المللی تهران – آموزش نصب و برش شبرنگ – برش شبرنگ در تهران – قیمت برش برچسب – هزینه برش برچسب – خدمات برش فوم – برش برچسب در تهران – دستگاه برش برچسب – قیمت دستگاه برش برچسب – خرید دستگاه برش برچسب – خدمات برش فوم در تهران – خدمات یونولیت استیکر در نمایشگاه بین المللی – آرسین دکور – تعرفه برش برچسب در تهران – غرفه سازی نمایشگاهی – شرکت آرسین دکور