ماکت تبلیغاتی فنجان

ماکت تبلیغاتی فنجان و فونت ضخیم lavAzza بر دیواره این غرفه نمایشگاهی در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۳ روز کاری اجرا شده است. ابعاد این ماکت به صورت تقریبی ۱٫۵ متر می باشد. وزن تقریبی این پروژه در حدود ۴۰ کیلوگرم می باشد. جهت نصب ماکت استراکچری طراحی شده است که نصب آن را در محل پروژه بسیار سهل و آسان نموده است. جنس ماکت فنجان با توجه به این نکته که جهت دکوراسیون نمایشگاهی استفاده شده است و این دکورها بایستی در عین داشتن زیبایی لازم و طول عمری در حدود ۳ الی ۴ روز ((تعداد روزهای بازدید از نمایشگاه)) و یک بار مصرف بودن، از روکش مواد معدنی با فرمولاسیون مخصوص و ویژه مجموعه آرسین دکور استفاده شده است همین امر باعث شده قیمت تمام شده پروژه ماکت فنجان با توجه به تک بودن از لحاظ تعداد برای کارفرما بسیار مقرون به صرفه باشد. سرعت اجرای پروژه نیز به دلیل استفاده از همین مواد بسیار افزایش یافته است. البته این توانایی در مجموعه آرسین دکور وجود دارد که از هر نوع روکش از جمله فایبرگلاس یا هر نوع روکش دیگری استفاده شود. از این ماکت جهت تبلیغات در دکوراسیون غرفه نمایشگاهی استفاده شده است.

از ماکت تبلیغاتی فنجان می توان در رستوران ها، کافی شاپ ها و … در راستای هرچه بهتر تاثیرگذاری و ماندگاری در ذهن و زمیر ناخودآگاه مشتریان و بازدیدکنندگان استفاده و بهره برد تا همه ی این بازدیدکنندگان شما را با این ماکت تبلیغاتی فنجان یاد و معرفی نمایند.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی فنجان – ماکت تبلیغاتی فنجان با فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی فنجان – خدمات فایبرگلاس – هزینه ماکت سازی با فایبرگلاس – آموزش ماکت سازی با فایبرگلاس – سفارش ماکت سازی با فایبرگلاس – ماکت سازی با فایبرگلاس صنعتی – رزین و الیاف – فروش رزین صنعتی – خدمات فایبرگلاس صنعتی – ماکت سازی با فایبرگلاس صنعتی و پیچیده – خدمات فایبرگلاس در تهران – خدمات فایبرگلاس در ایران – شرکت ارائه دهنده خدمات فایبرگلاس – خدمات فایبرگلاس سریع – خدمات فایبرگلاس با کیفیت – خدمات فایبرگلاس ارزان – خدمات فایبرگلاس صنعتی – خدمات فایبرگلاس پیچیده – آموزش ساخت ماکت تبلیغاتی فنجان – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – ماکت سازی با فایبرگلاس – آموزش ماکت سازی با فایبرگلاس – قیمت ماکت سازی با فایبرگلاس – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی – آرسین دکور یک شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی در تهران – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی در ایران – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی با کیفیت – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی بزرگ – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی حجیم – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – سازنده ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس حجیم – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس بزرگ – آرسین دکور – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس سه بعدی – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس خلاقانه – ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس مدرن – طراحی ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی سه بعدی – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی خلاقانه و مدرن – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی پیچیده – شرکت آرسین دکور