ماکت فایبرگلاس سبد گل و میوه

ماکت فایبر گلاس سبد گل و میوه در مجموعه آرسین دکور در مدت ۱۵ روز انجام گردیده است. ابعاد سبدهای فایبرگلاس گل و میوه ۳ متر می باشد. جنس کلیه سبدها، گلها و میوه ها از فایبرگلاس می باشد. رنگ به کارگرفته شده در این پروژه به صورتی می باشد که در مقابل تغییرات دمایی، نور خورشید و رطوبت بسیار مقاوم باشد. این محصول جهت استفاده در میادین شهرها، باغ تالارهار عروسی، رستورانها و … قابل استفاده می باشد.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت فایبرگلاس سبد گل و میوه – ماکت سازی با فایبرگلاس – المان شهری – خدمات فایبرگلاس – ساخت انواع ماکت تبلیغاتی – شرکت سازنده انواع المان های شهری – ماکت سازی تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ – ماکت سازی با فایبرگلاس و فوم – حجم سازی دکوراتیو – ماکت بزرگ – فروش المان شهری – ماکت سازی با فوم – خدمات فایبرگلاس – لیست قیمت فوم ماکت سازی – طراحی و ساخت انواع ماکت تبلیغاتی – اموزش ماکت سازی – ماکت سازی حرفه ایی – ماکت تبلیغاتی  – فروش انواع ماکت شهری – شرکت ارایه دهنده خدمات فایبرگلاس در تهران – ساخت انواع ماکت تبلیغاتی با یونولیت – آرسین دکور – شرکت طراح انواع ماکت بیلبورد شهری – خدمات فایبرگلاس – المان شهری – ماکت سازی با فایبرگلاس – شرکت آرسین دکور