دکور برنامه تلویزیونی سید احرار

دکور برنامه تلویزیونی سید احرار در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان نه روز کاری طراحی، ساخته و اجرا شده است. ابعاد تقریبی دکور در حدود ۲۳ متر در ۱۳ متر می باشد. کلیه ۲۵ عدد ماکت به کار گرفته شده در این پروژه در ابعاد ۱٫۵ متر می باشند. ابعاد ۷ خیمه در حدود ۲ متر می باشد. ابعاد ۱۰ عدد نخل خرما از ۱٫۵ متر الی ۲٫۵ متر می باشند. ابعاد نهر آب پشت خیمه های یزید در حدود ۱۰ متر می باشد. دور تا دور دکور با استفاده از تکنیک سایه بازی سیاه لشکر، شتر و جنگجو طراحی شده است. دکور برنامه زنده تلویزیونی سید احرار به سفارش شبکه قرآن صدا و سیما طراحی و ساخته شده است. این برنامه در ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه قرآن در ایام محرم ۱۳۹۵ به صورت زنده پخش می شود.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

دکور برنامه تلویزیونی سید احراردکور برنامه سید احرار – ساخت خیمه امام حسین – ماکت خیمه امام حسین – ماکت نخل خرما – ماکت خیمه یزید – ماکت لشکر – دکوراسیون برنامه تلویزیونی – دکور صدا و سیما – سید احرار – دکور برنامه سید احرار – دکور سید احرار – طراحی دکور برنامه سید احرار – طراحی و ساخت خیمه امام حسین – ساخت خیمه امام حسین در ابعاد بزرگ – ماکت تبلیغاتی – آرسین دکور – طراحی ماکت خیمه امام حسین – طراحی ماکت نخل خرما – دکور برنامه سید احرار – سازنده دکور برنامه های تلویزیونی – شرکت آرسین دکور