دکوراسیون غرفه نمایشگاهی پاستیل

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی پاستیل در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان دو روز کاری طراحی و اجرا شده است. جنس به کار گرفته شده در فوم فونت این پروژه فوم خام می باشد. وزن تقریبی هر یک از حروف حدودا زیر یک کیلوگرم می باشد. ابعاد فوم فونت پاستیل در حدود سه و نیم متر در ارتفاع یک و نیم متر می باشد. رنگ به کار گرفته شده در این پروژه با توجه به محل غرفه(فضای باز نمایشگاه اگرو فود) ضد آب انتخاب شده است.

شما می توانید از اینجا قیمت فوم دانسیته بالا و قیمت برش استیکر را مطلع شوید.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی پاستیل – هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی – غرفه ساز حرفه ای – طراحی غرفه نمایشگاهی – طراحی غرفه نمایشگاهی در تهران – قیمت غرفه نمایشگاهی – ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی – سازنده غرفه های نمایشگاهی – طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی پاستیل – غرفه ساز حرفه ای و خلاق – هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی – هزینه و قیمت غرفه نمایشگاهی – دیزاین و دکوراسیون غرفه نمایشگاهی پاستیل – طراحی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی – غرفه ساز حرفه ای در تهران – شرکت غرفه ساز حرفه ای – آرسین دکور – قیمت غرفه نمایشگاهی در تهران – قیمت غرفه نمایشگاهی در تهران – هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی – قیمت غرفه نمایشگاهی در ایران – شرکت آرسین دکور