دکوراسیون فروشگاه نوتلابار

دکوراسیون فروشگاه نوتلابار در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان پنج روز کاری طراحی و اجرا شده است. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. این نوع متریال در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم و می باشد. یکی دیگر از خاصیت های این نوع متریال فرم پذیری همرا با جزئیات بسیار بالا می باشد. ابعاد شیشه شکلات نوتلا که به صورت طبقه می باشد در حدود ارتفاع ۱٫۷ متر می باشد. این نوع ماکت و دکوراسیون باعث خاص و ویژه شدن فروشگاه شما می شود.

با توجه به تولید تیراژ این محصول در گروه صنعتی آرسین دکور قیمت تمام شده این ماکت بسیار مقرون بصرفه می باشد. جهت اطلاع قیمت این محصول با ما تماس بگیرید.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

دکوراسیون فروشگاه نوتلاباردکور فروشگاه نوتلاباردیزاین فروشگاه نوتلابار – دکوراسیون مغازه نوتلابار – دکور مغازه نوتلابار – دیزاین مغازه نوتلابار – طراحی دکور مغازه بستنی فروشی – دکوراسیون بستنی فروشی – دکور نوتلابار – دکوراسیون فروشگاه نوتلابار – دکور فروشگاه نوتلابار – آرسین کور – دیزاین فروشگاه نوتلابار – آرتین دکور – آرتین فوم – آرسین دکور – دکوراسیون مغازه نوتلابار – دکور مغازه نوتلابار – دیزاین مغازه نوتلابار – دکوراسیون فروشگاه نوتلابار – دکور فروشگاه نوتلابار – دیزاین فروشگاه نوتلابار – دکوراسیون مغازه نوتلابار – دکور مغازه نوتلابار – دیزاین مغازه نوتلابار – شرکت آرسین دکور