دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان دو روز کاری طراحی، ساخت و اجرا شده است. در این پروژه با توجه به پوستر تبلیغاتی بانک شهر در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر آفتاب تهران سر در VIP غرفه طراحی و ساخته شده است. با توجه به زمان کم سفارش تا تحویل پروژه از فوم دانسیته بالا خام استفاده شده است. ابعاد دکور چهار متر در ارتفاع سه متر می باشد. زمان نصب پروژه با توجه به این نکته که کلیه قطعات از قبل در کارگاه مونتاژ و اسمبل شده بودند در حدود یک ساعت می باشد. امکان استفاده مجدد از این دکور نیز دیده شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر – غرفه سازی حرفه ایی – طراحی و ساخت دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی بانک شهر – دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر – هزینه دکوراسیون غرفه نمایشگاهی – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه – قیمت دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر – طراحی غرفه های نمایشگاهی – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه – طراحی دکور غرفه نمایشگاهی بانک شهر – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی – قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران – طراحی و ساخت غرفه های  نمایشگاهی – قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی در ایران – طراحی غرفه های نمایشگاهی – دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بانک شهر – طراحی غرفه های نمایشگاهی – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی بانک شهر – طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی بانک شهر – قیمت ساخت غرفه نمایشگاهی – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه – غرفه سازی حرفه ایی – غرفه سازی حرفه ایی در تهران – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تهران – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در ایران – طراحی غرفه های نمایشگاهی – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه بین المللی کتاب – دکور غرفه بانک شهر در نمایشگاه کتاب – طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی – آرسین دکور – غرفه سازی حرفه ایی – غرفه سازی حرفه ایی – طراحی غرفه های نمایشگاهی – شرکت آرسین دکور