دکوراسیون نمای مهدکودک

ماکت دکوراسیون نمای مهدکودک در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان چهار روز کاری طراحی و اجرا شده است. جنس کلیه ماکت ها فایبرگلاس می باشد که در برابر ضربه، رطوبت و نور خورشید بسیار مقاوم می باشد. ابعاد تقریبی هر یک از ماکت های گل در حدود چهل سانتی متر و ماکت های کبوتر در حدود پنجاه سانتی متر و ماکت کفشدوزک در حدود چهل سانتی متر می باشد. وزن تقریبی هر یک از ماکت ها زیر سیصد گرم می باشد. کلیه ماکت ها از لحاظ رنگ بندی و نوع چهره می تواند بنا به سفارش شما تغییر کند.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

دکوراسیون نمای مهدکودک – ماکت گل – ماکت کبوتر – ماکت کفشدوزک – دکور داخلی مهدکودک – ماکت کبوتر بزرگ – دکوراسیون نمای مهدکودک در تهران – سازنده ماکت گل – سازنده دکوراسیون نمای مهدکودک – دکور داخلی مهدکودک – سازنده ماکت کفشدوزک – ماکت گل بزرگ – طراحی دکوراسیون نمای مهدکودک – طراحی دکور داخلی مهدکودک – طراحی ماکت کفشدوزک بزرگ – ماکت کبوتر با فایبرگلاس – ماکت گل حجیم و سه بعدی – ماکت کبوتر سه بعدی و بزرگ با فایبرگلاس – ماکت کفشدوزک حجیم و بزرگ با فایبرگلاس – دکور داخلی مهدکودک – هزینه طراحی دکور داخلی مهدکودک با فایبرگلاس – شرکت آرسین دکور