تابلو لبیک یا حسین

طراحی و ساخت تابلو ایستاده لبیک یا حسین در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۲ روز کاری انجام شده است. جنس به کارگرفته شده در این پروژه از فوم با دانسیته بسیار بالا می باشد. البته این توانایی در مجموعه آرسین دکور وجود دارد که به سفارش کارفرما روکش و جنس تغییر یابد. ابعاد تابلو ایستاده لبیک یا حسین ۱ متر در ۱٫۲ متر می باشد. وزن تقریبی تابلو در حدود ۸ کیلوگرم می باشد. این ماکت به سفارش برنامه تلویزیونی سمت خدا در ایام محرم ساخته شده است. از این نوع تابلوها می توان در دکور و دیزاین مراسمات مذهبی، همایش ها، هیئت ها،مساجد و … استفاده نمود.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

تابلو لبیک یا حسین – طراحی سن محرم – طراحی دکور هییت – طراحی دکور مذهبی – دکوراسیون مراسمات مذهبی – طراحی و اجرای دکور مذهبی – لیست قیمت دکوری های مذهبی – طراحی و اجرای دکور هییت – شرکت ارایه دهنده خدمات دکوراسیون مذهبی – طراحی دکور هییت – طراحی دکور مذهبی – طراحی سن محرم – ساخت انواع فونت مذهبی – دکوراسیون مراسمات مذهبی – دکوراسیون مساجد – آرسین دکور – دکوراسیون نماز خانه ها – دکور محراب مسجد – طراحی دکور هییت و محرم – دکوراسیون همایشات مذهبی تهران – یادواره های شهدا – دکوراسیون مراسمات مذهبی – شرکت طراحی دکور مذهبی با فوم – طراحی دکور هییت – طراحی سن محرم – طراحی دکور مذهبی – شرکت آرسین دکور