ماکت تبلیغاتی چسب یک دو سه

ماکت تبلیغاتی چسب یک دو سه در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان بیست روز کاری طراحی و اجرا شده است. ابعاد ماکت چسب سیلسکونی، ماکت اسپری چسب یک دو سه و ماکت مایع چسب یک دو سه در حدود دو متر می باشد. متریال به کار گرفته شده در کلیه ماکت ها فایبرگلاس می باشد. این نوع متریال در برابر ضربه، رطوبت و نورخورشید بسیار مقاوم می باشد. وزن تقریبی هر یک از ماکت ها با توجه به تو خالی بودن در حدود بیست کیلوگرم می باشند. ماکت های تبلیغاتی فوق جهت دکورراسیون نمایندگی چسب دلفین طراحی و ساخته شده اند.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

ماکت تبلیغاتی چسب یک دو سهماکت تبلیغاتی قوطی اسپری چسبماکت تبلیغاتی قوطی چسب یک دو سهماکت تبلیغاتی چسب سیلیکونماکت تبلیغاتی اسپری چسب – ماکت اسپری چسب – ماکت قوطی چسب سیلسکون – ماکت قوطی چسب یک دو سه – خدمات ماکت سازی – ماکت تبلیغاتی قوطی اسپری چسب در ابعاد بزرگ –  آرتین فوم – ماکت تبلیغاتی قوطی چسب یک دو سه در ابعاد بزرگ – ماکت تبلیغاتی چسب یک دو سه – ماکت تبلیغاتی قوطی اسپری چسب – ماکت تبلیغاتی قوطی چسب یک دو سه حجیم – ماکت تبلیغاتی قوطی چسب یک دو سه سه بعدی – آرتین فوم – آرتین دکور – ماکت تبلیغاتی اسپری چسب – آرسین دکور – ماکت تبلیغاتی قوطی اسپری چسب حجیم – ماکت تبلیغاتی چسب یک دو سه – ماکت تبلیغاتی چسب سیلیکون در ابعاد بزرگ – ماکت تبلیغاتی چسب سیلیکون به صورت سه بعدی – ماکت تبلیغاتی اسپری چسب – سازنده ماکت تبلیغاتی اسپری چسب – آرسین دکور – ماکت تبلیغاتی اسپری چسب در ابعاد بزگ و حجیم – ماکت تبلیغاتی اسپری چسب با متریال فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی چسب یک دو سه در ابعاد بزرگ – شرکت آرسین دکور