ماکت تبلیغاتی دبه روغن

ماکت تبلیغاتی دبه روغن در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۵ روز کاری به انجام رسیده است. جنس به کار گرفته شده در این ماکت فایبرگلاس می باشد. این نوع جنس در برابر ضربه بسیار مقاوم می باشد. وزن تقریبی این پروژه در حدود ۳ کیلوگرم می باشد. ابعاد ماکت تبلیغاتی دبه روغن در حدود نود سانتی متر می باشد. رنگ به کار گرفته شده در این پروژه مناسب جهت محیطهای داخلی می باشد. از این نوع خانواده ماکت می توان در راستای تبلیغات هرچه بهتر و موثرتر استفاده نمود.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی دبه روغن – قیمت ماکت تبلیغاتی دبه روغن با فایبرگلاس – قیمت و هزینه طراحی ماکت تبلیغاتی دبه روغن با فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – هزینه ساخت ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – طراحی و ساخت ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس در تهران – ماکت تبلیغاتی دبه روغن – سازنده ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – شرکت سازنده ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – شرکت سازنده ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس در تهران – خدمات ماکت سازی – ماکت سازی حرفه ای – ماکت دبه روغن با فایبرگلاس – سازنده ماکت دبه روغن با فایبرگلاس – ساخت ماکت دبه روغن با فایبرگلاس – شرکت سازنده ماکت دبه روغن در تهران – ماکت دبه روغن – ساخت ماکتهای تبلیغاتی با فایبرگلاس – طراحی ساخت ماکتهای تبلیغاتی با فایبرگلاس – ساخت ماکتهای تبلیغاتی با فایبرگلاس در تهران – ساخت ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – سازنده ماکت تبلیغاتی با فایبرگلاس – آرسین دکور – ماکت دبه روغن – ساخت ماکتهای تبلیغاتی با فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی دبه روغن با فایبرگلاس – شرکت آرسین دکور