ماکت تبلیغاتی باتری دوراسل

ماکت تبلیغاتی باتری دوراسل در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۹ روز کاری طراحی و اجرا شده است. جنس به کار گرقته شده در این ماکت باتری فوم دانسیته بالا می باشد. این نوع فوم از لحاظ قیمت و استحکام مرتبه قابل قبولی را دارد. رنگ به کار گرفته شده در این پروژه در مقابل رطوبت مقاوم بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد. وزن تقریبی هر یک از ماکت های باتری در حدود چهار کیلوگرم می باشد. ارتفاع ماکت های باتری نیز در حدود یک متر می باشد. از این نوع ماکت جهت تبلیغات محیطی نمایندگان پخش شرکت دوراسل استفاده شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی باتری دوراسل ماکت باتریماکت باطریماکت تبلیغاتی باطری – ماکت های تبلیغاتی – قیمت ماکت باطری – ماکت سازی حجیم و حرفه ای – شرکت سازنده ماکت تبلیغاتی – ماکت باتری حجیم – ماکت باتری بزرگ – آرسین دکور – ماکت تبلیغاتی باطری – شرکت سازنده ماکت های تبلیغاتی – ماکت باطری بزرگ – ماکت باطری حجیم و بزرگ – شرکت سازنده ماکت تبلیغاتی باتری دوراسل – ماکت تبلیغاتی باطری – ساخت ماکت های تبلیغاتی – ماکت تبلیغاتی باتری دوراسل در ابعاد بزرگ و حجیم – ماکت باتری – قیمت ماکت باتری – ماکت تبلیغاتی باطری بزرگ – ماکت تبلیغاتی باطری حجیم و بزرگ – سازنده ماکت های تبلیغاتی – ماکت تبلیغاتی باتری دوراسل – شرکت آرسین دکور