ماکت تبلیغاتی کیک تولد و عروسی

ماکت تبلیغاتی کیک تولد و عروسی در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان چهل و شش روز کاری طراحی، اجرا و نصب شده است. ابعاد و وزن تقریبی هر یک از ماکت های کیک در حدود ۱۷۰ سانتی متر و بیست کیلوگرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه با توجه به محل نصب که در فضای باز ( رطوبت و نور خورشید و … ) می باشد، فایبرگلاس است. این نوع جنس استحکام و مقاومت بالایی دارد. کلیه ی ماکت های کیک تولد و عروسی به صورت قالبگیری با فایبرگلاس ۱۳۰ ساخته شده اند. این پروژه به سفارش مجموعه قنادی های شرکت ناتلی در راستای دیزاین و دکور شعب خود در استان تهران طراحی و ساخته شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی کیک تولد و عروسیماکت کیک تولدماکت کیک عروسیماکت کیک تولد و عروسیماکت های کیک تولد و عروسی – ماکت سازی با فایبرگلاس – دکور قنادی – دکوراسیون قنادی ناتلی – دیزاین قنادی ناتلی – دکور شیرینی فروشی ناتلی – دکور قنادی ناتلی – دکوراسیون شیرینی فروشی ناتلی – دیزاین شیرینی فروشی ناتلی – ماکت تبلیغاتی کیک تولد و عروسی بزرگ – ماکت کیک تولد بزرگ – آرتین دکور – ماکت کیک عروسی بزرگ – ماکت کیک تولد و عروسی بزرگ – ماکت تبلیغاتی کیک تولد و عروسی حجیم – ماکت کیک تولد حجیم – دکور قنادی شیک – عکس از دکور قنادی – ماکت تبلیغاتی – ماکت کیک عروسی حجیم – ماکت کیک تولد و عروسی حجیم – ماکت کیک تولد و عروسی – ماکت کیک تولد و عروسی بسیار بزرگ – آرسین دکور – ماکت کیک عروسی حجیم – ماکت کیک عروسی بسیار بزرگ – شرکت آرسین دکور