ماکت تبلیغاتی شتر

ماکت تبلیغاتی شتر در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان بیست روز کاری طراحی و اجرا شده است. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. این نوع متریال در برابر ضربه، رطوبت و نور خورشید بسیار مقاوم می باشد. ارتفاع ماکت شتر در حدود ۱۹۰ سانتی متر می باشد. همانطور که در عکس های بالا ملاحظه می فرمایید ماکت تبلیغاتی شتر تحمل وزن ۱۰۰ کیلوگرم را دارد. ماکت های شتر کوچک به تعداد شصت عدد و ابعاد سی سانتی متر می باشد. ماکت شتر بزرگ در راستای رنگ آمیزی زنده حین همایش شرکت camel و ماکت های شتر کوچک جهت هدیه به مدعوین همایش طراحی و ساخته شده اند.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی شتر – حجم سازی با فوم – تبلیغات محیطی – ساخت ماکت تبلیغاتی – ماکت سازی – ماکت شتر – ماکت صنعتی – سازنده ماکت حرفه ای – ماکت فایبرگلاس – ماکت تبلیغاتی شتر – ماکت تبلیغاتی شتر با فایبرگلاس – ماکت سازی با گچ – تبلیغات محیطی – ساخت ماکت تبلیغاتی – ماکت سازی – تبلیغات محیطی شهر تهران – تبلیغات محیطی همایش ها – تبلیغات محیطی مراسمات – آرتین فوم – آرتین دکور – حجم سازی با فوم فشرده – حجم سازی با فوم دانسیته بالا – شرکت حجم سازی با فوم – تبلیغات محیطی – ساخت ماکت تبلیغاتی حجیم – ماکت سازی – ساخت ماکت تبلیغاتی سه بعدی – ساخت ماکت تبلیغاتی بسیار بزرگ و حجیم – ماکت سازی با فوم – ماکت سازی با فایبرگلاس – آرسین دکور – ماکت سازی با یونولیت – آرتین فوم – حجم سازی با فوم – حجم سازی با فوم فشرده – ماکت تبلیغاتی شتر – ماکت شتر – شرکت آرسین دکور