ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی

ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان پانزده روز کاری انجام شده است. ابعاد این ماکت در حدود دو متر می باشد. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. فایبرگلاس در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و همچنین بسیار وزن کمی را در نهایت ارائه می دهد چیزی در حدود نه کیلوگرم. رنگ به کار گرفته شده در این ماکت مناسب برای محیط های داخلی می باشد. از این ماکت جهت تبلیغات دستگاه دندانپزشکی در مطب ها و فروشگاه ها استفاده می شود. 

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی – ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی – ساخت ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی – ماکتسازی با فوم فشرده – سازنده ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی – آموزش ساخت ماکت تبلیغاتی تجهیزات دندانپزشکی در تهران – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی در تهران – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی حرفه ای – ماکتسازی با فوم ویژه – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی حجیم – شرکت سازنده ماکتهای تبلیغاتی سه بعدی – ماکتسازی حرفه ای – شرکت ماکتسازی حرفه ای – ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی – شرکت ماکتسازی حرفه ای در تهران – آموزش ماکتسازی حرفه ای – هزینه ماکتسازی با فوم – ماکتسازی حرفه ای و سریع – ماکتسازی حرفه ای در تهران – ماکتسازی با فوم یا یونولیت –  شرکت ماکتسازی – شرکت ماکتسازی در تهران – شرکت ماکتسازی با فوم – شرکت ماکتسازی با فایبرگلاس – شرکت ماکتسازی حجیم – آرسین دکور – شرکت ماکتسازی سه بعدی – ماکتسازی با فوم دانسیته بالا – ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی – شرکت آرسین دکور