ماکت تبلیغاتی گالن

ماکت تبلیغاتی گالن در مجموعه آرسین دکور در مدت زمات ۸ روز کاری به انجام رسیده است. جنس ماکت تبیلغاتی فوق از فایبرگلاس می باشد. همین موضوع باعث شده استحکام پروژه ماکت گالن بسیار افزایش پیدا کند و وزن آن بسیار کاهش پیدا کند(با توجه به این موضوع که کارفرما وزن کم و استحکام بالا در کنار کیفیت عالی را مد نظر داشت). رنگ به کار گرفته شده در پروژه ماکت تبلیغاتی گالن بسیار شفاف و شارپ می باشد و در برابر ضربه، رطوبت و تغییرات دمایی بسیار مقاوم می باشد. وزن تقریبی این پروژه در حدود ۶ کیلوگرم می باشد. ابعاد آن در حدود ارتفاع ۱٫۲ متر و قطر ۵۰ سانتی متر می باشد.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

ماکت تبلیغاتی گالن – ماکت سازی با فایبرگلاس – طراحی ماکت تبلیغاتی گالن – ساخت ماکت های تبلیغاتی گالن – قیمت ماکت های تبلیغاتی گالن – هزینه ماکت های تبلیغاتی گالن – تعرفه ساخت ماکت های خلاقانه تبلیغاتی گالن – ماکت های خلاقانه تبلیغاتی فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی فایبرگلاس – ماکت های تبلیغاتی – ماکت های تبلیغاتی گالن – ساخت ماکت های تبلغاتی – خدمات فایبرگلاس – ساخت ماکت تبلیغاتی کامپوزیت – خدمات برش فوم سریع – قیمت خدمات برش فوم – خدمات برش یونولیت – ماکت سازی با فیایبرگلاس – ماکت سازی حجیم – ماکت صنعتی – ماکت سازی صنعتی – ماکت سازی با فایبرگلاس – شرکت آرسین دکور