ماکت تبلیغاتی کره زمین

ماکت تبلیغاتی کره زمین در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان سه روز کاری انجام شده است. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فوم دانسیته بالا بدون هیچ روکشی می باشد. ابعاد ماکت کره زمین در حدود قطر دو متر می باشد. وزن تقریبی این ماکت در حدود ده کیلوگرم می باشد. فضای داخلی این ماکت به صورت تو خالی می باشد و یک در پوش همانند عکس بر روی ان قرار گرفته است. از این نوع ماکت در جهت دیزاین همایش محیط زیست استفاده شده است. 

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی کره زمین – سازنده ماکت های تبلیغاتی – سازنده ماکت صنعتی – شرکت ماکت سازی صنعتی – آرسین دکور – تولید کننده ماکت تبلیغاتی – سازنده ماکت های حجیم – سازنده ماکت های تبلیغاتی با فایبرگلاس – سازنده ماکت صنعتی با فایبرگلاس – شرکت ماکت سازی صنعتی با فایبرگلاس – خدمات فایبرگلاس – خدمات قالب گیری با فایبرگلاس – تولید کننده ماکت تبلیغاتی با دفایبرگلاس – سازنده ماکت های تبلیغاتی حجیم – سازنده ماکت صنعتی حجیم – شرکت ماکت سازی صنعتی حجیم – تولید کننده ماکت تبلیغاتی حجیم – شرکت آرسین دکور