ماکت تبلیغاتی انگشتر

ماکت تبلیغاتی انگشتر در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان هشت روز کاری طراحی و اجرا شده است. ابعاد ماکت انگشتر در حدود دو متر می باشد. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس مستقیم می باشد. وزن تقریبی ماکت انگشتر در حدود چهل کیلوگرم می باشد. از این ماکت جهت دکوراسیون شهری استفاده شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

ماکت تبلیغاتی انگشتر – برش فوم – ماکت سازی حرفه ای – مدل سازی با فوم – ساخت ماکت تبلیغاتی – سازنده ماکت های تبلیغاتی – استند تبلیغاتی – ماکت های حجیم و سه بعدی – خدمات برش فوم در ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ – سازنده ماکت های تبلیغاتی و شهری – خدمات فایبرگلاس – برش فوم دقیق و سریع – هزینه ساخت ماکت تبلیغاتی – ماکت سازی با فایبرگلاس – برش فوم با دقت بالا – آرسین دکور – آرتین فوم – آرتین دکور – سازنده ماکت های تبلیغاتی با فایبرگلاس – ماکت سازی حرفه ای و حجیم – ماکت سازی حرفه ای و سریع – سازنده ماکت های تبلیغاتی با فوم دانسیته بالا – ساخت ماکت تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ – ساخت ماکت تبلیغاتی حجیم – ساخت ماکت تبلیغاتی سه بعدی – سازنده ماکت های تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و بسیار بزرگ – سازنده ماکت های تبلیغاتی – شرکت آرسین دکور