ماکت تبلیغاتی فنجان نبات پایتخت

ماکت تبلیغاتی فنجان نبات پایتخت در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان هشت روز کاری طراحی و ساخته شده است. ابعاد ماکت فنجان در حدود دو متر ارتفاع و سه متر پهنا می باشد. جنس به کار گرفته شده در این پروژه به واسطه استفاده در محیط باز تماما از فایبرگلاس بسیار مستحکم می باشد. وزن تقریبی ماکت فنجان در حدود یکصد و بیست کیلوگرم می باشد. ابعاد ماکت نبات قرار گرفته در داخل فنجان در حدود یک و نیم متر می باشد. این ماکت به سفارش شرکت نبات پایتخت طراحی و ساخته شده است.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

ماکت تبلیغاتی فنجان نبات پایتختماکت نباتماکت فنجانماکت استکانماکت لیوان – ماکت های تبلیغاتی فنجان – ماکت صنعتی – ماکت حرفه ای – سازنده ماکت تبلیغاتی – ساخت ماکت تبلیغاتی فنجان نبات پایتخت – ساخت ماکت نبات – ساخت ماکت فنجان – ساخت ماکت استکان – ساخت ماکت لیوان – آرتین فوم – آرتین دکور – سازنده ماکت تبلیغاتی فنجان نبات پایتخت – ماکت تبلیغاتی – آرسین دکور – سازنده ماکت نبات – سازنده ماکت فنجان – سازنده ماکت استکان – ماکت صنعتی – خدمات فایبرگلاس – سازنده ماکت لیوان – شرکت آرسین دکور