صندلی دکوراتیو

صندلی دکوراتیو شهری در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۱۰ روز انجام شده است. ابعاد هر یک از بخش ها در حدود ۱٫۷ متر می باشد و  وزن تقریبی هر یک از آن ها نیز در حدود ۴۰ کیلوگرم می باشد. در این پروژه از متریال فایبرگلاس چند لایه استفاده شده است. فایبرگلاس چند لایه استحکام کارها را چند برابر می کند. تحمل وزن در این پروژه ۳۰۰ کیلوگرم می باشد.(بنا به در خواست و سفارش قابل تغییر می باشد). رنگ به کار گرفته شده در این پروژه به واسطه نوع کاربری (دائما در حال ضربه دیدن و خط و خش) جزوی از فایبرگلاس چند لایه است. یعنی اگر به هر دلیلی خط و خشی بر روی صندلی ها بیافتد رنگ از بین نمی رود. از این نوع محصول می توان در دیزاین و دکور پارک ها، ویلاها، رستوران ها، میادین شهری و … استفاده نمود.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

صندلی دکوراتیو – المان شهری – صندلی دکوراتیو فایبرگلاس – صندلی دکوراتیو شهری – قیمت صندلی خلاقانه دکوراتیو فایبرگلاس – خدمات فایبرگلاس – قیمت خدمات فایبرگلاس – هزینه خدمات فایبرگلاس – خدمات فایبرگلاس در تهران – شرکت ارائه دهنده خدمات فایبرگلاس – نیمکت شهری خلاقانه – نیمکت فایبرگلاس – نیمکت شهری خلاقانه – صندلی خلاقانه فایبرگلاس – فایبرگلاس صیقلی – خدمات فایبرگلاس در آرسین دکور – ساخت قطعات فایبرگلاس – قیمت ساخت قطعات فایبرگلاس – هزینه ساخت قطعات فایبرگلاس – المان شهری تهران – ساخت قطعات فایبرگلاس در تهران – ساخت قطعات فایبرگلاس در آرسین دکور – المان شهری – ساخت قطعات فایبرگلاس خلاقانه – ساخت قطعات و المانهای فایبرگلاس پیچیده – قالب فایبرگلاس – ساخت قالب فایبرگلاس – اموزش ساخت قالب فایبرگلاس – قیمت ساخت قالب فایبرگلاس – قالب فایبرگلاس در تهران – قالب فایبرگلاس در آرسین دکور – قالب فایبرگلاس المانهای صنعتی – آرسین دکور – قالب فایبر گلاس صنعتی – قیمت فایبر گلاس – قیمت فایبر گلاس در تهران – قیمت فایبر گلاس در تهران – قیمت فایبر گلاس کیلویی – المان شهری – شرکت آرسین دکور