صندلی و میز بستنی قیفی

صندلی و میز بستنی قیفی در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۲۸ روز کاری در گروه صنعتی آرسین دکور طراحی و اجرا شده است. جنس به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد که باعث شده در برابر ضربه بسیار مقاوم باشد. رنگ صندلی و میز بستنی قیفی قابل شست و شو می باشد. با توجه به نحوه سفارش کارفرما این نوع صندلی و میز می تواند در رنگ های متفاوت و مختلف ارائه گردد. ابعاد هر یک از صندلی بستنی قیفی متناسب با نشستن یک نفر می باشد. از این نوع صندلی و میز بستنی قیفی می توان جهت دکوراسیون بستنی فروشی ها، کافی شاپ ها و … در جهت تاثیر بیشتر بر روی مشتریان استفاده نمود.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

از این قسمت کاتالوگ ماکت ما را دانلود نمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

صندلی و میز بستنی قیفیصندلی بستنی قیفیمیز تبلیغاتی بستنی قیفیدکوراسیون بستنی فروشیدکور بستنی فروشی – دکوراسیون داخلی بستنی فروشی – عکس دکوراسیون بستنی فروشی – طراحی داخلی بستنی فروشی – طراحی دکور بستنی فروشی – دیزاین بستنی فروشی – صندلی و میز بستنی قیفی با جنس فایبرگلاس – صندلی بستنی قیفی با جنس فایبرگلاس – عکس دکوراسیون بستنی فروشی – سازنده ماکت میز تبلیغاتی بستنی قیفی – ماکت صندلی بستنی قیفی – طراحی دکوراسیون بستنی فروشی – هزینه طراحی دکور بستنی فروشی – آرتین فوم – آرتین دکور – آرسین دکور – ماکت میز تبلیغاتی بستنی قیفی – دکوراسیون بستنی فروشی مدرن – قیمت ماکت صندلی بستنی قیفی – صندلی بستنی قیفی واقعی – دکوراسیون بستنی فروشی – دیزاین داخلی بستنی فروشی – طراحی دکور بستنی فروشی – دیزان و دکور بستنی فروشی – شرکت آرسین دکور