ستون و سرستون طرح کلاسیک

ستون و سرستون با طرح کلاسیک در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان یک روز کاری طراحی و اجرا شده است. وزن تقریبی ستون و سرستون جمعا در حدود پنج کیلوگرم می باشد. جنس به کار گرفته شده در این پروژه به سفارش کارفرما فوم دانسیته بالا بدون هیچ روکشی می باشد. از این نوع ستون ها و سرستون ها می توان در دیزاین و دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی، باغ تالارها و … به همراه روکش های با استحکام بسیار بالا در مقابل ضربه  استفاده نمود.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق نرم افزار تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

ستون و سرستون طرح کلاسیک با فوم – سازنده ستون هخامنشی – ستون و سرستون طرح کلاسیک – ستون طرح مدرن – ستون طرح هخامنشی – ستون طرح کلاسیک -سرستون طرح مدرن – سرستون طرح هخامنشی – ستون طرح کلاسیک – ستون فایبرگلاسی -ستون طرح مدرن سبک با فایبرگلاس – سازنده ستون طرح مدرن – سازنده ستون طرح مدرن با فایبرگلاس – سازنده ستون طرح هخامنشی – ستون طرح هخامنشی – سازنده ستون طرح هخامنشی با فایبرگلاس – آرسین دکور – ستون طرح کلاسیک – سازنده ستون طرح کلاسیک – سازنده ستون طرح کلاسیک با فایبرگلاس – سرستون طرح مدرن – سازنده ستون و سرستون های فومی – ستون طرح کلاسیک – سازنده سرستون طرح مدرن – سازنده سرستون طرح مدرن با فایبرگلاس – ستون های طرح کلاسیک – ساخت ستون و سرستون طرح کلاسیک با فوم – شرکت آرسین دکور