تابلو تبلیغاتی

طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی ایرنا در مجموعه آرسین دکور در مدت زمان ۳ روز کاری انجام شده است. ابعاد تقریبی تابلو تبلیغاتی ۱ متر در ۲ متر  می باشد. وزن تقریبی تابلو تبلیغاتی در حدود ۸ کیلوگرم می باشد. جنس مواد به کار گرفته شده در این پروژه از فوم با دانسیته بالا می باشد. با توجه به برجسته بودن حروف و اعداد تابلو میزان تاثیرگذاری بر روی مشتری و بازدیدکنندگان را افزایش داده است. جهت سهولت در جابه جایی چهار چرخ در زیر تابلو طراحی شده است. تابلو به گونه ای طراحی شده است که این امکان وجود داشته باشد کلیه حروف و اعداد بدون هیچ آسیبی تغییر یابند.

در انتها این نکته یادآوری می شود گروه صنعتی آرسین دکور این توانایی را دارد این محصول و محصولات مشابه در هرنوع طرحی را در هر اندازه و هر کیفیتی که شما سفارش دهید در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی آرسین دکور بپیوندید.

telegram

 

 

تابلو تبلیغاتی دکوراتیو – تابلو مغازه – دکوراسیون داخلی فروشگاه – تابلو های تبلیغاتی – تابلو طرح برجسته – فروش تابلو تبلیغاتی مغازه – ساخت تابلو های تبلیغاتی – طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه – دکور مغازه – فروش تابلو طرح برجسته – دکوراسیون فروشگاهی – تابلو های تبلیغاتی – دکوراسیون داخلی مغازه با فوم – دکوراسیون داخلی فروشگاه با یونولیت – قیمت شرکت طراحی دکوراسیون فروشگاهی – طراحی دکور مغازه – لیست قیمت  تابلو طرح برجسته – آرسین دکور – طراحی دکوراسیون داخلی – دکور مغازه و فروشگاه – برش فونت و استیکر – دکوراسیون فروشگاه مواد غذایی – شرکت آرسین دکور